LAK-õppe kuu, aprill 2021

Изучение эстонского языка является естественной частью изучения самого предмета

Начиная с 2010 года апрель — месяц, когда проходит обмен опытом между учителями и учебными заведениями, способам и методам интегрированного изучения предмета и языка (LAK-õppe kuu). В этом году, в связи с введенными ограничениями, обмен опытом проходит через Интернет.

Наш детский сад ежегодно принимает участие в этом мероприятии и в течение апреля месяца учителя эстонского языка проведут учебную деятельность с детьми в своей группе и виртуально поделятся опытом свой работы.

Õpetaja Jelena Stüf

Õppetegevus. Teema: Riided

Sündmuse sihtrühm (lapsed, lapsevanemad, õpetajad), laste vanus: 4-5 aastat, rühm Liblikas

Eesmärk: Lapsed teavad riideesemeid, oskavad eristada välis- ja rühmariideid, nimetavad – kuhu neid pannakse (selga, jalga, kätte)

Valdkonnad: eesti keel kui teine keel, mina ja keskkond, matemaatika.

Sündmuse lühikirjeldus, lõimitud tegevus:

1. Lapsed nimetavad Ilmakaru riided, nende värvid. Nimetavad ka oma riided, mis on praegu seljas.

2. Luuletus „Panen selga“

3. Mäng „ Arva ära, kes see on?” Mängu käik: Õpetaja kirjeldab ühe lapse riided, lapsed arvavad ära ja nimetavad, kes see on.

4. Matemaatiline mäng: Riideesemete sorteerimine, hulkade moodustamine mingi ühise tunnuse alusel, loendamine ja võrdlemine.

Õppetegevuse materjalid ja tegevuste fotod lastega avaldatakse vanematele ELIISis päevakirjelduse rühmapäevikus

Kuupäev: 15 aprill 2021

Дата публикации: 18.04.2021 19:30